Sana Glinka Ghassoul opinie

Przedstawiamy Państwu GLINKĘ GHASSOUL W PROSZKUCHARAKTERYSTYKA:Glinka Ghassoul z Maroka znana jest również pod nazwą Rassoul bądź Rhassoul. W bezpośrednim tłumaczeniu z arabskiego znaczy: “ta która czyści”. W tradycji beduińskiej od stuleci stosowana była do oczyszczania włosów, twarzy i ciała. Współcześnie stosowana jest w zabiegach spa w ekskluzywnych ośrodkach na całym świecie, w kosmetyce w farmakologii, dermatologii. To naturalna skarbnica cennych pierwiastków, takich jak: krzem, magnez, wapń, selen. Glinka posiada nadzwyczajne właściwości detoksykujące i dotleniające skórę. Krzemionka po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające.ZASTOSOWANIE:Glinka ma szerokie zastosowanie. Może być używana jako mydło, szampon, maseczka na twarz i ciało a także w ekskluzywnych zabiegach w salonach SPA & Wellness. Działanie glinki Ghassoul polega na absorpcji zanieczyszczeń – nie jest ona w żaden sposób agresywna dla skóry, włosów, czy śluzówki. Glinka Ghassoul znalazła szereg zastosowań. W czystej formie po wymieszaniu z wodą stosowana jest do maseczek na twarz, okładów na ciało i włosy. W kosmetyce używana jest jako składnik szamponów, mydeł, żeli pod prysznic. Ceniona jest również przez dermatologów w walce z trądzikiem za właściwości oczyszczające w szczególności.
Zaaplikowanie glinki na ciało i włosy daje następujące efekty:-redukuje suchość skóry ,odżywia ciało i włosy-redukuje łuszczenie się skóry , poprawia wygląd i nadaje właściwy koloryt skórze-zwiększa elastyczność i wytrzymałość skóry, wzmacnia strukturę skóry i włosów-usuwa tłuszcz ze skóry w szczególności z wewnątrz porów, usuwa stary naskórek, sprawiając, że skóra jest gładka, napięta i zdrowo wyglądająca.
Glinka dzięki właściwościom pianotwórczym i odtłuszczającym spełnia rolę naturalnego szamponu i jest stosowana do mycia oraz pielęgnacji włosów. Skutecznie myje włosy i skórę głowy.Po zastosowaniu Glinki Ghassoul włosy stają się wyjątkowo błyszczące, miękkie i sprężyste.Glinka zwiększy ich pojemność, wzmocni je i oczyści.
SPOSÓB UŻYCIA:Wymieszaj 100 g glinki z wodą, tak by uzyskać jednolitą konsystencję. Glinka musi odpowiednio napęcznieć. Pokryj powstałym błotkiem całe ciało, twarz i włosy. Najlepsze efekty można osiągnąć, pobudzając krążenie. W tym celu należy użyć specjalnej rękawicy. Pozostaw do wyschnięcia rozprowadzoną glinkę na 10-15 minut. Spłucz ciało ciepłą wodą.
Na twarz nakładamy glinkę na 5-10 min; na ciało 15 min; na włosy 15 min.
DATA WAŻNOŚCI:3 lata od dnia otwarcia produktu.Produkt można wykorzystać podczas stosowania Arabskiego Rytuału Hammam Spa. Więcej przeczytaj na blogu Yasmeen:KLIK

Orientacyjna cena:

12.00 zł

Kategoria:

Uroda/Kosmetyki i akcesoria do kąpieli/Peelingi i scruby do ciała

Zobacz produkt w sklepie

Poniżej znajdziesz opinie o Sana Glinka Ghassoul , możesz również zamieścić swoją:


Leave Your Review