Sana Ałun w kształcie opinie

Przedstawiamy Państwu AŁUN W KSZTAŁCIE o zapachu różano-migdałowym.
CHARAKTERYSTYKA:Ałun posiada strukturę cząsteczkową, która nie jest absorbowana przez skórę, co czyni go w pełni nieszkodliwym. Zawiera sole potasu i aluminium, które są składnikami naturalnie występującymi w przyrodzie. Posiada formę skupień ziarnistych, naciekowych, tworząc naloty i wykwity. Jest minerałem naturalnym i szeroko rozpowszechnionym. Występuje w strefie wietrzenia skał ilastych, magmowych i węgli.Jest kruchy, łatwo rozpuszcza się w wodzie. Kryształ jest bardzo wydajny. Można go stosować przez długi okres czasu.Nie pozostawia plam na ubraniach. Ma neutralny zapach.ZASTOSOWANIE:
Jest znakomitym dezodorantem o wielu korzystnych właściwościach. Posiada działanie przeciwbakteryjne, powstrzymuje powstawanie bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach ciała. Zmniejsza pory, wzmacnia skórę, co jest korzystne dla osób z nadmierną potliwością. Nie zawiera alkoholu, nie podrażnia skóry, nie zawiera barwników, dodatków chemicznych, konserwantów, składników pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Jest całkowicie hiperalergiczny i naturalny. Idealny dla alergików, którzy nie tolerują sztucznych dezodorantów oraz dla osób o delikatnej skórze.Posiada właściwości zabliźniające i ściągające. Polecany po depilacji-ikwiduje zaczerwienienia i pojawiajace się czerwone krostki, przy skaleczeniach -tamuje krew, oparzeniach słonecznych.Przydatny jest także w przypadku ukąszeń owadów (ból i swędzenie znika błyskawicznie), trądziku młodzieńczego (wysusza wypryski), aft, opryszczki.SPOSÓB UŻYCIA:
Ałun w kształcie należy rozpuścić w 1/2 szklance gorącej wody. Po rozpuszczeniu przechowywać w szklanym opakowaniu. Można też pokruszyć kryształ na kilka części i jedną z nich rozpuścić.Rozpuszczony w wodzie może służyć jako koncentrat do przemywania stóp i pach. Można go dodać do kąpieli. Dzięki zawartemu naturalnemu olejkowi, pielęgnuje skórę.

Orientacyjna cena:

6.00 zł

Kategoria:

Uroda/Pielęgnacja ciała/Opalanie

Zobacz produkt w sklepie

Poniżej znajdziesz opinie o Sana Ałun w kształcie , możesz również zamieścić swoją:


Leave Your Review